Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1081
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6745
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19342
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730934

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

W sobotę, 8 kwietnia 2017 r. w Kościele pw. św. Piotra Apostoła w Lublinie uczestniczyłyśmy w przepięknym koncercie Pieśni Pasyjnych „Pasja Miłości”. Głos pani Beaty Bednarz, atmosfera ciepła, miłości, przyjaźni, zaufania i radości urzekła nas.

 

 

„Historia o miłości, która odważyła się cierpieć” - tak o swojej płycie - PASJA MIŁOŚCI – mówią jej autorzy: Beata Bednarz i Piotr Kominek.
Koncert zaś był podróżą i zawierał w sobie całą gamę emocji – jak z bólu, smutku i cierpienia rodzi się wdzięczność i nadzieja. Usłyszałyśmy utwory zarówno tradycyjne jak również współczesne, worshipowe. Obrazowały one relację, jaka ma miejsce pomiędzy Bogiem a człowiekiem, były dialogiem Chrystusa z ludźmi. Słowa śpiewane przez Beatę brzmiały tak przejmująco i szczerze, że miałyśmy łzy w oczach i ciary na ciele. Niosły ze sobą wiarę i prawdę.
Szczególnie podobał nam się utwór napisany przez Monikę Kuszyńską - wokalistkę zespołu Varius Manx - „Nowa rodzę się”
I tego życzę WAM, byście codziennie mogły powiedzieć Nowa rodzę się... z nadzieją i wiarą osiągajcie swoje cele, bądźcie otwarte na dobro i miłość.... Wesołego Alleluja!

Małgorzata Partyka-Nowak