Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj868
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6532
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19129
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730721

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

Zaproszono nas do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej. Gdzie w dniu 28 marca odbyło się spotkanie autorskie z Elżbietą Bednarczyk - pisarką, tancerką, aktorką.

 

 

W trakcie spotkania przy nastrojowej muzyce, pani Elżbieta czytała swoją poezję, której motywem przewodnim była kobieta i miłość. Zaprezentowała nam taniec cygański, flamenco i arabski, w przepięknych strojach egzotycznych, które zmieniała za kulisami.
Z zaciekawieniem obejrzałyśmy prezentację multimedialną o życiu, zwyczajach, florze, faunie Australii. Pani Elżbieta zachęcała nas do czytania książek, przekazywała nam pozytywne wartości i wzory do dobrego postępowania. Na koniec zaprosiła nas do wspólnego tańca.

Pani Elżbieta w ten sposób wprowadziła nas w świat magiczny, romantyczny, odrywając nas od codzienności, wyzwalając w nas głębokie refleksje. Motto z jej zbioru wierszy „Uśpione ogrody” - zapamiętamy:

„Niełatwo iść samej pod wiatr,
Lecz wytrwaj w nadziei do końca,
Że droga- którą podążasz,
Stanie się kiedyś kwitnąca…”

Dziękujemy.