Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj860
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6524
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19121
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730713

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

08.03.2017 r.

06.03. obchodzimy święto osób, które poświęcają swoje prywatne życie dla sportu, aby zapewnić swoim kibicom niesamowite przeżycia, reprezentując podczas olimpiady nie tylko siebie, ale cały naród.

 

 

Trudno słowami wyrazić dumę, która nas rozpiera, gdy jeden z naszych rodaków staje na podium, ściskając w dłoni złoty, srebrny lub brązowy medal. Tak naprawdę to siła wewnętrzna i zewnętrzna jest olimpijczykiem.
Wystarczy przeczytać parę komentarzy sportowych, dotyczących na przykład Kamila Stocha czy Anity Włodarczyk, aby przekonać się ile znaczy dla swoich kibiców ich ulubiony sportowiec.
Aby uczcić ten dzień w naszej szkole, w ramach roku aktywności fizycznej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, p. M. Rzedzicki przygotował dla całej społeczności prezentację dotyczącą ruchu olimpijskiego zasad, symboli i oczywiście medalistów.
Przedstawił również zebranym film dokumentalny „Olimpia – narodziny igrzysk”.
Na koniec przedstawił nową grę wprowadzoną w naszej placówce, która nazywa się Speed Ball. Zaprezentował ją osobiście oraz przedstawił fragmenty zawodów międzynarodowych w tej dyscyplinie.

Napisał: M. Rzedzicki