Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj911
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6575
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19172
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730764

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

Na ostatnim spotkaniu wolontariatu dziewczyny czekała niespodzianka… niespodzianka pod postacią dwóch Gości. Ośrodek odwiedzili zaprzyjaźnieni z wolontariuszami OM Kacper i Sara.

 

 

Kacper opowiedział nam o swojej rodzinie i w jaki sposób rozeznawał (i ciągle rozeznaje) swoje powołanie. Miło było usłyszeć, że Walentynki to święto nie zakochanych, a miłości - zarówno tej do drugiego człowieka, jak i do Pana Boga :) Dowiedzieliśmy się, jak piękne świadectwo braterstwa daje rodzina Kacpra, która zajmuje się pomocą ludziom w potrzebie. Również dziewczyny miały okazję brać udział w warsztatach prowadzonych z inicjatywy Państwa Niedziałków. O swoim życiu opowiedziała nam także Sara, która pochodzi z Kalifornii i od poprzedniego roku studiuje w Polsce. Była też w amerykańskiej armii, a jej marzeniem jest być wolontariuszką medyczną. Kacper wspaniale wcielił się w tłumacza - dzięki niemu obcy język nie był dla nas żadną barierą! Mamy nadzieję na częstsze odwiedziny tak wspaniałych Gości! :)

Monika