Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1050
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6714
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19311
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730903

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

16.12.2016 r.

ROZSTRZYGNIĘCIE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZAWÓD A MOJA PASJA”

 

 

13 grudnia w siedzibie Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP oceniono prace nadesłane na wojewódzki konkurs plastyczny z zakresu poradnictwa zawodowego „Zawód a moja pasja”. Komisja złożona z pracowników komendy wybrała prace uczniów, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody i wyróżnienia.
Dnia 16 grudnia 2016 r. nastąpiło wręczenie nagród w naszej placówce. Laureatką trzeciego miejsca w kategorii „Zawód przyszłości za 10 lat” została Dorota Lis z klasy IIIB gimnazjum, a wyróżnienie w kategorii „Moja pasja” otrzymała Aleksandra Orkisz z II gimnazjum. Nagrodę pocieszenia przyznaną przez PPP Łęczna dostała uczennica klasy IIIB Agata Charemska, która pomagała koleżance w powstaniu zwycięskiego plakatu.
Adresatami byli uczniowie szkół gimnazjalnych i zasadniczych zawodowych, w tym uczestnicy OHP, w wieku od 15 do 25 lat. Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym przygotowaniu pracy plastycznej w jednej lub dwóch kategoriach „Zawód przyszłości za 10 lat” i „Moja pasja”. Na etap wojewódzki w pierwszej kategorii nadesłano 19 prac wraz ze zgłoszeniami, a w drugiej kategorii – 25 prac ze zgłoszeniami.
Również w przyszłości weźmiemy udział w konkursach organizowanych przez PPP Łęczna.