Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj904
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6568
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19165
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730757

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

Nasza grupa E licząca 10 osób wygrała Turniej klas w ramach Ogólnonarodowego Miesiąca Bibliotek szkolnych w październiku 2016 r.

 

 

Turniej obejmował konkurs plastyczny, literacki i konkurs wiedzy - nagrodą jaką zdobyłyśmy był wyjazd do kina. We wtorek 29.11.2016 r. wyjechałyśmy do Lublina, opiekę nad nami sprawowali wychowawcy grupy p. Jola, p. Ela i wychowawca klasy p. Mieczysław.
Pierwszym etapem wyjazdu były warsztaty kulinarne - przygotowanie pizzy w ciekawym miejscu jakim okazała się ul. Lubartowska 77. Pracownicy przywitali nas ciepło i serdecznie – grali z nami w gry planszowe. Następnie 4 osoby podchodziły do blatu za którym stał prowadzący, który mówił jak przygotować ciasto, jak je formować, w jakiej temperaturze piec i w jakim czasie. Pizza smakowała SUPER i zrobiłyśmy ją samodzielnie.
Podczas warsztatów kulinarnych zjawił się niespodziewany gość, był nim bezdomny Bogdan, który opowiedział swoją historię życia. Jego los, kłopoty ze zdrowiem zwłaszcza ze wzrokiem były bardzo ciekawe i uczące, ale i smutne. Interesujące spotkanie dobiegło końca, gdyż zbliżał się czas seansu filmowego.
Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” w 3D był naszą nagrodą, oglądałyśmy go w Cinema City w Felicyty. Oprócz jednego pana byliśmy jedynymi widzami oglądającymi wspólnie seans filmowy, cała nasza grupa i wychowawcy zajmowaliśmy ostatni rząd na sali. Po skończonym filmie wróciliśmy do busa, gdzie śpiewałyśmy piosenki, rozmawiałyśmy po mile spędzonym dniu. Bardzo dziękujemy za wyjazd, oby takich więcej.

Magdalena M., Marta Ł.
Oprac. E. Kosacka