Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj901
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6565
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19162
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730754

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

W dniach 19-20 listopada mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w obozie zorganizowanym przez nasz wolontariat Odzyskać Młodość.

 

 

Wszystko działo się w Natalinie, w domu Ojców Białych – Misjonarzy Afryki. Nie przypadkowo tematem obozu były „Podróże… małe i duże”. Chyba pierwszy raz dziewczyny tak licznie uczestniczyły w wyjeździe zorganizowanym przez wolontariat i cieszy nas to niezmiernie. Spędziliśmy ten czas wspaniale. Zaczęło się od spaceru, potem graliśmy w „Pięćdziesiątkę”, było też mnóstwo zabaw integracyjnych, grania na gitarze i śpiewania piosenek. Nie zabrakło wspólnych posiłków i ogromnej ilości herbaty wypitej przy rozmowach i pogaduchach. Bardzo zaprzyjaźniliśmy się z Ojcem Marcinem i kandydatami do zgromadzenia. Opowiadali nam o swoich misjach i planach na dalszą przyszłość. Wszystko odbywało się w miłej, rodzinnej atmosferze. Pomagaliśmy sobie w przygotowywaniu posiłków i sprzątaniu. Podczas sobotniej adoracji mieliśmy możliwość zawierzenia się Panu Bogu poprzez akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za osobistego Króla i Pana. Przykro było się rozstawać i trudno pohamować łzy, kiedy trzeba było już odjeżdżać. Dziękujemy dziewczynom i Wychowawcom za ten piękny czas i nie możemy doczekać się kolejnej okazji do wspólnego spędzenia czasu!

Wolontariuszka - Monika