Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1049
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6713
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19310
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730902

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

7 października 2016 r. odbyło się pierwsze spotkanie naszego wolontariatu „Odzyskać Młodość” z podopiecznymi Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem.

 

 

Przygotowaliśmy dla dziewczyn dwie prezentacje. Pierwsza dotyczyła działalności wolontariatu – a jest ona całkiem obszerna i zróżnicowana. Opowiadaliśmy dziewczynom o naszych dotychczasowych działaniach, czyli rekolekcjach, obozach, dniach skupienia. Nie mniej ważne były spotkania w ośrodku – często zapraszaliśmy (i mamy nadzieję to kultywować) wielu ciekawych gości, organizowaliśmy ciekawe warsztaty, ale też stwarzaliśmy dziewczynom możliwość samodzielnego działania i dzielenia się swoimi talentami. Z okazji pierwszego naszego spotkania  postanowiliśmy zaprezentować dziewczynom nasze zdolności wokalne i wykonaliśmy specjalną piosenkę. Nie zabrakło też czasu na wspólną zabawę, poznawanie siebie i oczywiście modlitwę. Zapowiada się wspaniały nowy rok szkolny z wolontariatem!

Monika