Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1046
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6710
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19307
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730899

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

W dniach 20-22 maja pojechałyśmy wraz z wolontariuszami oraz p. Ewą i p. Gosią do Częstoborowic na trzydniowe rekolekcje pt. "Córka Króla".

 

 

Miałyśmy dużo czasu na to, by porozmawiać z Bogiem i przyjąc go do swojego serca. Wolontariusze zorganizowali grę terenową, celem której było odnalezienie córki króla. Po wyprawie pełnej emocji, każda z grup dotarła do celu gdzie okazało się, że poszukiwaną córką jest każda z nas. Odwiedziła nas p.Ela, która podzieliła się z nami swoją historią pokazując, że Bóg potrafi zdziałać rzeczy dla nas niemożliwe, tylko trzeba w to mocno wierzyć. Po dłuższych rozmyślaniach każda z nas miała okazję przystąpić do spowiedzi, Komunii Świętej i przyjąć boże błogosławieństwo. Cieszymy się, że mogłyśmy choć na chwilę zbliżyć się do Boga i poznać bliżej naszego Tatę. Nie możemy doczekać się następnego tak wspaniałego wyjazdu, który z pewnością nie odbyłby się bez naszych nieocenionych wolontariuszy, którzy włożyli w ten wyjazd dużo wysiłku, za co im serdecznie dziękujemy. Po powrocie do ośrodka podzieliłyśmy się wrażeniami ze swoimi koleżankami i zachęcałyśmy je do kolejnych tego typu wyjazdów i spotkań z wolontariuszami.

Axelle i Kinga