Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj899
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6563
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19160
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730752

Przydatne linki

Start

W życiu jest najlepiej, kiedy jest nam dobrze i źle.
Kiedy jest nam tylko dobrze - to niedobrze.

ks. Jan Twardowski

30 listopada 2015 r. na zaproszenie sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w Dąbrowicy i Wolontariuszy uczestniczyłyśmy w Adwentowym Dniu Skupienia. Konferencję i Mszę Świętą prowadził ks. Tomasz Źwiernik „Dziki" – kapelan więzienia w Zamościu.

Po gorącym przywitaniu i krótkiej integracji obejrzałyśmy muzeum misyjne sióstr FMM. Wysłuchałyśmy konferencji, modliłyśmy się w naszych osobistych intencjach podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Mogłyśmy przystąpić do sakramentu spowiedzi, gdyż zaproszono dla nas pięciu księży, był czas na wyznanie grzechów i rozmowę o wszystkim co skrywamy w naszych sercach. Uczestniczyłyśmy w Eucharystii.

„Nie ma złych ludzi są tylko tacy, którzy w swojej naiwności przyjmują prawdę inną niż Boża.” Tak jednym zdaniem ks. Tomasza można podsumować to spotkanie. Wiele opowieści i przykładów autentycznych, prawdziwych przeżyć ludzi, których spotkał na swojej drodze ks. Tomasz lub tych którzy mieli szczęście spotkać tak charyzmatycznego księdza, pozwoliło nam lepiej zrozumieć i zapamiętać przesłanie Bożej, bezwarunkowej miłości.

Co pozostanie w naszych sercach? Co zmienimy w swoim postępowaniu, życiu czy myśleniu?

Napisała: M. Partyka-Nowak

Poniżej więcej zdjęć