Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podgłębokiem

W dniu 12.12.2015 r. odbył się I Turniej piłki siatkowej o puchar Dyrektora MOW w Podgłębokiem. W turnieju wystartowała 5 zespołów złożonych z uczennic klas gimnazjalnych i uczennic ZSZ.

Klasa I gimnazjum i II zawodowa zostały połączone w jeden zespół. Po fazie grupowej gdzie odbyły się mecze każdy z każdym wyłoniliśmy finalistów:
W meczu o trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw) zmierzyły się klasy IIIA gimnazjum z II gimnazjum, po wielu ciekawych zagraniach i walce o każda piłkę zwyciężyły trzecioklasistki 2:0, (15:10), (15:5). W wielkim finale naprzeciw siebie stanęły uczennice „hybrydy „II ZSZ i I gimnazjum na I ZSZ, bezkonkurencyjne okazały się pierwszoklasistki szkoły zawodowej wygrywając wszystkie trzy sety (25:14),(25:10),(25:11). Dla najlepszych zespołów przewidziano nagrody i pamiątkowe dyplomy a I ZSZ otrzymała okazały puchar. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!