Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj880
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6544
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19141
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730733

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

Tradycją już naszej szkoły powoli staje się konkurs o św. Janie Bosko i bł. Antonim Rewera. Uczennice przez długie wieczory uczyły się życiorysów i pism patronów naszej kaplicy.

 

 

Główną nagrodą był wyjazd do kolebki bł. Antoniego gdzie zagościliśmy w Domu Generalnym córek św. Franciszka. Po poczęstunku mieliśmy okazję zobaczyć unikalne relikwie i rzeczy osobiste błogosławionego. Przeszliśmy też uliczkami Sandomierza, po których chadzał bł. Ojciec. Naszą „zieloniutką strzałą” pomknęliśmy w stronę Tarnobrzegu, Janowa Lubelskiego, Frampola, Szczebrzeszyna (unikalne zdjęcie przy Chrząszczu) i dotarliśmy do perełki renesansu – Zamościa. To tu dotykaliśmy historii rodu Zamoyskich przechadzając się w strugach deszczu po starówce i podcieniach malowniczych kamienic. Po intensywnej wycieczce w dobrych nastrojach we mgle jak na chmurach, które stąpiły na ziemię, dotarliśmy do kresu naszego pielgrzymowania.

Napisał: ks. D. Nowicki