Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podgłębokiem

Zobacz Galerię

 

W dniu 21.10.2015 r. gościliśmy w naszym Ośrodku zawodników Ekstraklasowego Zespołu Górnika Łęczna, od kilku lat współpracujemy z Zielono-Czarnymi i tym razem również nas nie zawiedli.

 

 

Na zaplanowanym spotkaniu pojawili się:


Tomasz Płaza - specjalista ds. marketingu KS Górnik Łęczna


Lukáš Bielák (ur. 14 grudnia 1986 roku w Rużomberku) – słowacki piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Jako junior zawodnik grał w piłkę w klubie MFK Ružomberok. Pierwszym zespołem w seniorskiej karierze był FK Rača, gdzie grał w latach 2006–2007. Wiosną 2008 roku występował w Tatranie Liptowski Mikułasz, po czym powrócił do Rużomberka, gdzie grał w rezerwach oraz w pierwszym zespole MFK Ružomberok. W barwach MFK Ružomberok wystąpił łącznie w 66 spotkaniach słowackiej Corgoň ligi, strzelając przy tym dwie bramki, od Lata 2013 roku zawodnik  Górnika Łęczna.


Leândro Messias dos Santos znany jako Leândro (ur. 29 grudnia 1983 w Rio De Janeiro) – brazylijski piłkarz, grający na pozycji obrońcy. Rozpoczynał grać w klubach Próspera, América Rio de Janeiro, Nova Iguaçu i Ceará Fortaleza. Latem 2008 przeszedł do bułgarskiego Czernomorec 919 Burgas, ale już zimą powrócił do Brazylii, gdzie został piłkarzem Mesquita. We wrześniu 2009 podpisał 2-letni kontrakt z ukraińskim Zakarpattia Użhorod. W lipcu 2010 przeszedł do Tawrii Symferopol. Po wygaśnięciu kontraktu następnego lata przeniósł się do Wołyni Łuck, w którym występował do lata 2013 roku. 12 września 2013 jako wolny agent zasilił skład ukraińskiej Howerły Użhorod w którym występował do końca roku. 8 lipca 2014 roku Brazylijczyk podpisał z Koroną roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.


Piłkarze bardzo szybko znaleźli wspólny język z naszymi dziewczętami opowiadając o codziennym życiu (piłkarskiej gwiazdy) zawodowego sportowca.  Po rozdaniu kilkudziesięciu autografów i zrobieniu sobie wspólnych zdjęć z dziewczętami goście zaprosili nas na najbliższe spotkanie ligowe z Cracowią w dniu 30.10.2015 r.


Nie zawiedziemy naszych gości i na pewno będziemy  obecni a nasz gorący doping poniesie Górnika do kolejnego zwycięstwa.


Napisał: M. Rzedzicki