Galeria Ośrodka

LogowanieOdliczanie

Do powrotów z ferii letnich pozostało:

Imieniny

Przedwczoraj 27-07 : Anny Miroslawy
Wczoraj 28-07 : Celestyna Lilii
Dziś 29-07 : Aidy Innocentego
Jutro 30-07 : Olafa Marty

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1056
mod_vvisit_counterWczoraj702
mod_vvisit_counterTen tydzień6720
mod_vvisit_counterOstatni tydzień4449
mod_vvisit_counterTen miesiąc19317
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc25748
mod_vvisit_counterCałość1730909

Przydatne linki

Start

Zobacz Galerię

 

„Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach”

(St. Kisielewski)


Spotkanie w Marynce 19.06.2015 r. z wolontariuszami i ks. Tadeuszem jest dowodem, że czas wspólnie spędzony na zajęciach tematycznych w grupach, biwaku, rekolekcjach, spotkaniach z zaproszonymi gośćmi i niespodziankach przygotowanych przez naszych przyjaciół pozostanie we wspomnieniach, pamięci i sercach na długo.

 

 

Korzystając z gościnności właścicieli Gospodarstwa Agroturystycznego mogliśmy pięknie pożegnać wolontariuszy kończących studia a zarazem misję w programie Odzyskać Młodość oraz dziewczyny, które odchodzą, by rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Pożegnaliśmy również siostrę Teresę (chociaż na pewno spotkamy się w Łabuniach) i ks. Marka, który powołany został do pracy w innej parafii.
Była modlitwa, zabawa i tańce, rozmowy i wspomnienia, podziękowania i upominki oraz smaczny posiłek z lodowym przysmakiem. Były też plany na przyszły rok gdyż stała „gwardia” pozostaje…
Dziękuję ks. Tadeuszowi za dobre słowa i zapewnienia o chęci i potrzebie dalszej współpracy, wolontariuszom za ich radość, szczerość, inicjatywę i pomysłowość, dziewczynom za młodość, którą chciały odzyskać. Szczególnie dziękuję pani Ewie za wszystko, co wspólnie robimy.

M. Partyka-Nowak